بازی تخته نرد یکی از بازی‌های باستانی ایرانی است که بر اساس احتمالات و محاسبات بنا شده است و شما می‌توانید در سایتی که در ادامه لینک آن را قرار می‌دهیم، به صورت آنلاین آن را بازی کنید. در سایت زیر علاوه بر بازی آنلاین تخته نرد، می‌توانید مهارت‌تان را در این بازی با افراد دیگر مهک بزنید و همچنین به صورت شرطی و پولی بازی کنید. برای اینکه بتوانید بازی بهتری داشته باشید و شانس‌تان را برای بردن شرط بالا ببرید، در ادامه ما قوانین بازی را به شما یاد می‌دهیم و با آموزش چند ترفند کلی به شما کمک می‌کنیم که بازی را به نفع خودتان تغییر دهید.

 

آموزش بازی شرطی تخته نرد

این بازی 30 مهره دارد که شامل 15 مهره سفید و 15 مهره مشکی است. هر بازیکن باید یک رنگ با 15 مهره را انتخاب کند و بر اساس فرمول 2535 مهره‌ها را در خانه‌ها بچیند. البته چینش مهره‌ها توسط کامپیوتر انجام می‌شود. در ادامه شما با دو تاس تعداد خانه‌هایی که باید حرکت کنید را مشخص می‌کنید. هر بازیکن که بتواند زودتر مهره‌های خود را از زمین بازی خارج نماید، بازی را برنده می‌شود و شرط را می‌برد.

سایت تخته نرد شرطی

اگر برای این بازی به دنبال بهترین و معتبرترین سایت هستید، ما به شما سایتی که در ادامه لینک آن را قرار می‌دهیم، پیشنهاد می‌کنیم. می‌توان گفت که این سایت معتبرترین وب هترین سایت بریا بازی تخته نرد شرطی با پول واقعی ایران است. شما می توانید پولی که برنده می‌شوید را به صورت آنی و بلافاصله برداشت کنید. بازی تخته نرد شرطی آنلاین را می‌توانید با اینترنت معمولی و حتی با اینترنت موبایل هم بازی کنید و حتی به اینترنت با سرعت بالا هم نیازی ندارید. بنابریان اگر به دنبال سایت شرط بندی تخته نرد معتبر هستید، وقت را تلف نکنید و روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

مراحل شروع بازی تخته نرد شرطی

برای شروع بازی تخته نرد شرطی باید در مرحله اول وارد بازی شوید و اکانت بسازید. سپس هر بازیکن یک تاس می‌اندازد. کسی که بیشترین تاس را بیاورد، بازی را شروع می‌کند. اعدادی که روی تخته می‌آیند تعداد حرکت مهره‌ها را مشخص می‌کنند. از طرفی الویت در حرکت با کسی است که تاس بیشتری آورده باشد. برای مثال اگر شما 4 آورده باشید و حریف‌تان 2، اول شما مهره‌تان را 4 خانه به جلو می‌برید و سپس حریف‌تان 2 خانه حرکت می‌کند. بازی به همین صورت ادامه پیدا می‌کند تا زمانی که یکی از بازیکن‌ها بتواند تمام مهره‌های خود را از بازی بیرون ببرد.