اگر می‌خواهید بازی تخته نرد شرطی با پول واقعی را امتحان کنید، کافی است چند مرحله ساده را پشت سر بگذارید و به دیگر افراد که با این هدف در سایت تاس بازی حضور دارند، بپیوندید. برای این کار ابتدا وارد سایت شده و یک اکانت برای خودتان ایجاد کنید. بعد از ثبت نام در سایت، به واسطه روش‌های متعددی که ذکر شده است، اکانت‌تان را شارژ کنید. سپس روی دکمه شروع بازی کلیک کرده و با یک حریف که توسط کامپیوتر برای‌تان انتخاب می‌شود، بازی کنید.

 

شیوه برداشت پول برد بازی تخته نرد شرطی

برداشت پولی که از سایت برنده شده‌اید در بازی تخته نرد شرطی با پول واقعی، کار ساده‌ای است. برای این منظور کافی است بعد از برد، وارد اکانت‌تان شده و میزان موجودی را مشاهده کنید. سپس به سایت درخواست واریز دهید. بعد از گذشت چند ساعت تمام پولی که برنده شده‌اید، به حساب بانکی شما واریز می‌شود.

آموزش تقلب در بازی تخته نرد آنلاین شرطی

اگر مدام به دنبال ترفندهای تقلب در بازی تهته نرد آنلاین شرطی هستید، اجازه دهید که این نکته را یادآوری کنیم که در بازی‌های کامپیوتری امکان تقلب وجود ندارد. چرا که تمام مراحل توسط کامپیوتر تحت نظر گرفته شده و هر گونه خطا و یا حتی تقلب در بازی رد می‌شود. همچنین هر دو طرف بازی یعنی شما و رقیب‌تان انسان هستند و شانس برنده شدن هر دو طرف به یک اندازه می باشد. حتی خطاهایی که به عنوان تقلب برداشت می‌شوند هم می‌توانند باعث باخت شما شده و سرمایه‌تان را به نفع حریف برداشت کنند.