اگر پیش از این در هیچ سایتی تخته نرد آنلاین شرطی را بازی نکرده‌اید اما قصد دارید این کار را امتحان کنید، قبل از شروع اجازه دهید چند نکته را به شما یادآوری کنیم. از آنجایی که سایت‌های شرط بندی در ایران غیر قانونی هستند، اگر مشکلی برای پول و سرمایه شما پیش بیاید، از راه قانونی نمی توانید پیگیری کنید. اما در کشورهای دیگر اینطور نیست و امکان پیگیری کردن پولی که مال شماست، وجود دارد. به همین خاطر باید سایتی را انتخاب کنید که مطمئن باشید کلاهبردار نیستند و حتما پول جایزه شما را واریز می‌کنند. متاسفانه این روزها سایت‌های زیادی با قصد کلاهبرداری در این زمینه فعالیت می‌کنند. به همین علت لازم است بیش از هر زمان دیگری احتیاط کنید.

 

فیشینگ شدن حساب بانکی در تخته نرد آنلاین شرطی

در سایت‌هایی که نمی‌شناسید و از اعتبار کافی برخوردار نیستند، این احتمال وجود دارد که حساب شما درست زمانی که در حال واریز پول هستید، فیشینگ شود. به این معنی که یک صفحه درگاه ساختگی که مشابه درگاه اصلی است باز می‌شود و به محض وارد کردن اطلاعات کارت، این اطلاعات به سرقت رفته و از آن‌ها برای سرقت پول موجود در آن استفاده می‌کنند. البته بعد از فعال شدن رمز پویا این مشکل تا اندازه زیادی مرتفع شده است اما هنوز به طور کامل از بین نرفته است.

راه‌هایی زیادی برای بانک مرکزی وجود دارد که مانند کشورهای پیشرفته با توسل به آنها می‌تواند جلو فیشینگ شدن حساب را بگیرد. برای مثال می‌تواند محل برداشت و لوکیشن را شناسایی کرده و از صاحب حساب بخواهد که آن را تایید کند. به نظر می‌رسد که در ایران هنوز زیرساخت‌های کافی برای انجام این کار وجود ندارد.

 

واریز نشدن وجه کاربران

در سایت‌هایی که از اعتبار کافی برخوردار نیستند، اگر کاربر جایزه برنده شود و بخواهد جایزه‌اش را برداشت کند، واریزی برای او صورت نمی‌گیرد. این موارد در سایت‌های پیش بینی بیشتر اتفاق میفتد. چرا که در سایت‌های تخته نرد آنلاین، حکم، شلم، چهار برگ یا پوکر پولی که به حساب برنده واریز می‌شود درواقع پول باخت بازیکن دیگر است. به این ترتیب سایت هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند و بلکه کمسیون خودش را هم از این مبلغ کم می‌کند. اما در سایت‌های پیش بینی پول جایزه از طرف خود سایت واریز می‌شود و این احتمال وجود دارد که سایت مذکور اصلا قصد انجام این کار را نداشته باشد. در همین خصوص ما سایت تاس بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این سایت با سابقه طولانی و پشتیبانی 24 ساعته فضای ایمن و بهینه‌ای برای کاربران ایجاد کرده است.