بازی تخته نرد آنلاین شرطی یک صفحه اصلی دارد که با آن دو بازیکن با 30 مهره با هم به بازی می‌پردازند. معمولا صفحه و مهره‌ها از جنس چوب هستند. شروع کننده بازی تخته نرد شرطی کسی است که پیش از بازی مشخص شده است. در واقع قبل از بازی مشخص می‌کنند که عدد کمتر تاس اول شروع کند یا عدد بیشتر تاس. به این ترتیب هر بار تاس می‌اندازند و شروع کننده بازی مشخص می شود. ناگفته نماند که در بازی تخته نرد به خاطر دخیل بودن شانس برنده و بازنده پیش از بازی اصلا مشخص نیست. هر چند مهارت شما در بازی هم از اهمیت بالایی برخوردار است اما تخته نرد عمدتا جز بازی‌های شانسی است. پس اگر قصد دارید بازی را انجام دهید، در درجه اول باید مطمئن شوید که مهارت کافی برای انجام آن را دارید. برای بازی تخته نرد می‌توانید از سایت تاس بازی استفاده کنید.

 

تخته نرد آنلاین شرطی

این بازی را می‌توانید در سایت‌های معتبر به صورت آنلاین بازی کنید. بازی‌های آنلاین مزایای خاص خودشان را دارند. مانند اینکه در این بازی‌ها لازم نیست همیشه به دنبال حریف باشید. چرا که در سایت‌های معتبر و معروف همیشه چند میز آماده بازی وجود دارد که به محض پیوستن آن می‌توانید بازی را شروع کنید. همچنین شما زمانی که به صورت آنلاین و شرطی بازی می‌کنید، به صورت آنی پول به اکانت شما واریز می شود و با کش اوت کردن باری‌تان واریز می شود.

تخته نرد با پول واقعی

در خیلی از کشورها بازی کردن و شرط بندی با پول واقعی مشکلی ندارد. اما با وجود قوانین ایران بازی‌های شرطی غیر قانونی محسوب می‌شوند و افراد در صورت از دست دادن پول نمی‌توانند به صورت قانونی آن را دنبال کنند. همین امر شرایطی را ایجاد کرده است که سایت‌های کلاهبردار متعددی در این زمینه به فعالیت پرداخته و در پی سرقت سرمایه بازیکنان باشند. در نتیجه قبل از اینکه بازی را شورع کنید، باید یک سایت معتبر پیدا کنید. سایت تاس بازی معتبرترین سایت در زمینه تخته نرد شرطی است. اگر قصد دارید با پول واقعی بازی کنید، ما این سایت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

تخته نرد شرطی تاک تیک

شاید به دنبال یک سایت بازی شرطی خاص باشید اما نتوانسته‌اید آن را پیدا کنید. اجازه دهید یک واقعیت را به شما بگوییم. و آن هم این که تقریبا تمام سایت‌های موجود یک انجین مشترک دارند و محیط‌شان تقریبا یکسان است. همچنین الگوریتم‌های تاس ریختن و توزیع کارت در آن‌ها یکسان است. به همین خاطر گاهی فرقی ندارد که در کدام سایت بازی می‌کنید. به هر حال همه آن‌ها شرایط یکسانی دارند. برای ورود به سایت تاس بازی کلیک کنید.