تخته نرد دونفره را می‌توانید به صورت شرطبندی و پولی با یک حریف انسان و یا برای سرگرمی با کامپیوتر یا همان هوش مصنوعی انجام دهید. در  بازی با کامپیوتر به صورت آفلاین هم می توانید بازی را انجام دهید و نیازی به اینترنت ندارید. در حالت بازی دو نفره بین انسان و انسان هم امکان بازی آنلاین و حتی آفلاین و اتصال با بلوتوث زمانی که بازیکن‌ها فاصله کمی از هم دارند، انجام می‌شود.

 

تخته نرد دونفره

جنش تخته نرد

جنس تخته این بازی می‌تواند از گزینه‌های مختلف مانند شیشه، پلاستیک، فلز یا چوب باشد که البته استفاده از چوب رایج‌تر است. معمولا از چوب گردو یا راش و غیره که ظاهر زیباتری دارند، استفاده می‌شود. اما از انواع دیگر مانند ام دی اف هم می توان برای تولید تخته بازی تخته نرد استفاده کرد.

 

 

تخته نرد اصفهان

اصفهان به عنوان یک شهر باستانی و سنتی شناخته می‌شود و معمولا منبع چیزهای کلاسیک و سنتی است. اگر یک سر به میدان امام اصفهان بزنید، می‌توانید انواع تخته نرد کلاسیک و لاکچری را پیدا کنید که در مدل‌ها و طرح‌های متعدد عرضه می‌شوند.

البته زمان زیادی است که تخته نرد هم با تکنولوژی آشتی کرده است و شما برای این که این بازی را انجام دهید، تنها محدود به حالت فیزیکی نیستید و همیشه به تخته و مهره نیاز ندارید. بلکه می‌توانید به سراغ موبایل یا کامپیوتر خود رفته و در معتبرترین سایت از بازی تخته نرد لذت ببرید. پلت فرم بازی تخته نرد آنلاین ما هم در سیستم عامل اندروید و هم ویندوز قابل استفاده است. همچنین می‌توانید از گوشی آیفون و سیستم عامل ios برای ورود به این پلت فرم استفاده کنید. ما با ارائه پشتیبانی قوی و 24 ساعته، میزهای همیشه فعال و نظارت دائمی، فضای امن و مفرحی را برای شما عزیزان ایجاد کرده‌ایم تا بتوانید در حین سرگرم شدن، به کسب درامد بپردازید.