برای بازی تخته نرد شرطی آنلاین می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید. بازی تخته نرد شرطی در سایت تاس بازی به دو صورت رایگان و شرطی قرار داده شده است که نسخه رایگان آن نیازی به واریز وجه و شارژ اکانت ندارد اما برای نسخه شرطی باید قبل از شروع بازی، مبلغ شرط را به حساب سایت واریز کرده و اکانت‌تان را شارژ کنید. این مبلغ در صورت باخت به حساب رقیب تان منتقل می‌شود و در صورت برد شما، به مبلغ موجود در اکانت‌تان شارژ اکانت رقیب‌تان هم اضافه می‌شود.

تخته نرد شرطی

اگر در زمان شارژ اکانت، پول از حساب‌تان کم شد اما اکانت‌تان شارژ نشد، باید 24 ساعت صبر کنید تا پول به حساب‌تان برگشت داده شود. در صورتی که بعد از این مدت هم باز پول به حساب‌تان بازنگشت، می‌توانید شماره کارتی که با آن واریز را انجام داده‌اید و مبلغ واریزی را به پشتیبان تیکت کنید تا در اسرع وقت پیگیری شود.

سایت بازی شرطی تخته نرد

برای بازی باید به سراغ سایت و بستری بروید که کاملا امن و معتبر باشد. در همین زمینه ما به شما سایت تاس بازی را پیشنهاد می‌کنیم.

 

تخته نرد شرطی

بازی به صورت آنلاین و تحت وب انجام می‌شود. اگر بازی با پول واقعی انجام شود، به آن کش گیم می‌گویند و اگر به صورت مسابقه‌ای و تیمی باشد، نام آن تورنمت است.

بازی تخته شرطی

در تاس بازی شاهد پشتیبانی قوی 24 ساعته، میزهای همیشه فعال و کش فوری هستید که از جمله ویژگی‌های مهم بازی تخته شرطی هستند.

تخته نرد شرطی پرسپولیس

سایت پرسپولیس یکی از سایت‌هایی بود که در این زمینه به صورت تخصصی کار می‌کرد اما چند سالی است که کارش را متوقف کرده است. برای تخته نرد ازین پس به سایت تاس بازی مراجعه کنید.

سایت بازی‌های شرطی تخته نرد

سایت‌های ایرانی متاسفانه تنوع کمی دارند و تمام آن‌ها از یک سورس یکسان و مشابه نوشته شده‌اند. اما تاس بازی یکی از معدود سایت‌هایی است که به صورت تخصصی روی حکم دو نفره و تخته نرد کار می‌کند.