خیلی از کاربران دوست دارند که از بازی تخته نرد پولی آنلاین درامد داشته باشند و در صورت برد بتوانند یک جایزه نقدی دریافت کنند. این روند نه تنها هیجان بازی را دو چندان می‌کند، که ترتیبی می‌دهد تا بتوانید از چند ساعتی که بازی می‌کنید، یک درامد هم داشته باشید. برای این کار در قدم اول باید یک سایت معتبر  مطمئن را پیدا کنید تا بتوانید در آن به شرط بندی بپردازید. در همین خصوص ما به شما سایت تاس بازی را پیشنهاد می‌کنیم. این سایت با پشتیبانی 24 ساعته و سرعت بالا بهترین محیط برای بازی تخته نرد پولی را برای شما فراهم می‌کند.

 

تخته نرد پولی آنلاین

بازی تخته نرد را می‌توانید هم به صورت پولی و هم به صورت رایگان بازی کنید. پیش از این که اینترنت و سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها به اندازه امروز فراگیر نبودند، افراد بیشتر در پارک‌ها یا کافه‌ها به بازی می‌پرداختند. اما امروزه با دسترسی به اینترنت با دسترسی آسان به سایت‌های ایرانی این امکان وجود دارد که بتوانید در خانه و بدون محدودیت زمانی و مکانی با هر کس در هر کجای دنیا به بازی بپردازید. برای این منظور می‌توانید به سایت تاس بازی بروید.

 

بازی تخته نرد در کشورهای مختلف قوانین مختلفی دارد. در کشورهایی مانند هند و روسیه هم با مدل ایرانی خود بسیار متفاوت است. اما تخته نرد مدرن معمولا در همه جا یکسان است. در تاس بازی تخته نرد به شکل سنتی و مدرن و با قوانین ایرانی اجرا می‌شود.

تخته نرد پولی در ایران

این بازی در ایران از گذشته تاکنون طرفداران زیادی داشته است و شما افراد متعددی در سراسر دنیا را را مشاهده می‌کنید که در این بازی متبحر شده و هر بار به انجام آن می‌پردازند. اگر دوست دارید شما هم این بازی را به صورت شرطی تجربه کنید، با پیوستن به سایت تاس بازی این امکان برای شما محیا خواهد بود.

 

تخته نرد آنلاین و آفلاین

تخته نرد را به دو صورت آفلاین و آنلاین می‌توانید انجام دهید. در حالت آفلاین نیازی به اتطال اینترنت ندارید و می‌توانید با کامپیوتر به انجام آن بپردازید. در این حالت شما با هوش مصنوعی بازی می‌کنید. اما در تخته نرد آنلاین باید به اینترنت متصل شوید. در این حالت شما می‌توانید یک حریف انسان را انتخاب کرده و با او بازی کنید. این بازی هم می‌تواند شرطی یا رایگان به توافق خودتان انجام شود.

دانود بازی تخته نرد آنلاین و پولی

در سایت تاس بازی تخته نرد به صورت تحت وب در اختیار شما قرار می‌گیرد. تاس بازی به صورت تخصصی تخته نرد و حکم دو نفره را برگزار می‌کند. این سایت جز معدود سایت‌هایی است که در ایران این بازی را به صورت تخصصی اجرا می‌کند. با کلیک روی دکمه زیر می‌توانید وارد تاس بازی شوید.

 

تخته نرد آنلاین پولی پرسپولیس

در طول مدت زمانی که سایت‌های زیادی برای اجرا این بازی رایج شده‌اند، برندهای زیادی کم کم رواج پیدا کرده و در بین مردم شناخته شدند. سایت تخته نرد پولی پرسپولیس هم یکی از این برندهاست که مردم برای بازی تختخ نرد به آن رجوع می‌کردند. اما بعد از مدتی به دلایل متعدد منحل شد. این سایت یک سال فعالیت داشت و به خاطر مشکلاتی که در تیمش به وجود آمد، منحل شد. اما به جای آن می‌توانید به سایت تاس بازی مراجعه کنید. این سایت کاملا معتبر و قابل اطمینان است و به حفظ سرمایه کاربرانش اهمیت زیادی می‌دهد.

تخته نرد با پول واقعی

گاهی وقت‌ها بازی تخته نرد با پول اجرا می‌شود اما این پول واقعی نیست و مانند بازی‌های موبایلی سکه‌های دیجیتالی بدون ارزش مادی هستند. اما در تاس بازی می‌توانید با پول واقعی بازی کنید تا اگر برنده بازی بودید، مبلغ جایزه به حساب شما واریز شود. البته باید دقت داشته باشید که قبل از انجام این بازی‌ها که به اصطلاح به آن‌ها بت گفته می‌شود، باید مطمئن شوید که به اندازه کافی آموزش دیده‌اید و به بازی کاملا مسلط هستید.