اگر می‌خواهید تخته نرد پولی بازی کنید، چه در سیستم عامل ویندوز چه اندروید می‌توانید از سایت تاس بازی استفاده کنید. کافی است از طریق مرورگر وارد این سایت شده و بازی را به صورت تحت وب انجام دهید. دقت کنید که باید معتبرترین و شناخته شده‌ترین سایت را برای بازی شرطی انتخاب کنید. چرا که قرار است یک مبلغ پول به عنوان شرط به آن واریز کنید  اگر این سایت معتبر نباشد، سرمایه شما ممکن است هیچ وقت به شما بازنگردد. از طرفی سایت‌های کلاهبراری که در این زمینه کار می‌کنند، حتی از طریق فیشینگ حساب‌های شما یا واریز نکردن مبلغ جایزه به شما ضرر و زیان‌های مالی وارد می‌کنند. در همین خصوص ما سایت تاس بازی را به شما معرفی می‌کنیم. این سایت معتبرترین و شناخته شده ترین سایت در زمینه بازی تخته نرد شرطی است. این سایت همچنین بازی حکم دو نفره را هم به صورت آنلاین و شرطی ارائه می‌دهد.

 

پیش از شروع تخته نرد پولی هم مطمئن شوید که تمام آموزش‌های لازم برای انجام درست و اصولی بازی را به دست آورده‌اید. چرا که در این بازی‌ها اگر ببازید، باید بهای باخت‌تان را بپردازید.

مثلا شما باید بدانید احتمال دو اوردن نسبت به پنج اورن کم تراست(دو شامل ۱،۱ ۱،۲ ۲،۱ ۳/۲۶ پنج شامل ۱،۴ ۲،۳ ۳،۲ ۲،۳ ۵،۵ ۵/۳۶) حفظ بودن این تناسب ها در تصمیم گیری حرکت مهره ها بسیار مفید است.و یا شما تمامی انواع استراژیکها و لزوم استفاده در شرایط مختلف را بدانین که در ادامه برای حرفه ای شدن توضیح میدهیم.

همچنین می‌توانید قبل از اینکه بازی شروع شود، با دیدن بازی‌های دیگر حریف‌تان او را آنالیز کنید و استراتژی‌های او را رد بازی بسنجید. تاس بازی به شما این اجازه را می‌دهد که بازی کاربران دیگر را تماشا کنید.

دقت کنید که وقتی خسته هستید یا حالت طبیعی ندارید، به بازی نپردازید. تخته نرد یک بازی شانسی مهارتی است و در آن داشتن تسلط و به کار گرفتن مهرات کافی اهمیت زیادی  دارد.