برای بازی حکم دو نفره آنلاین می‌توانید وارد سایت شوید. در سایت ما بازی را به صورت آنلاین ارائه می‌دهیم. می‌توانید در میزهای مختلفی که افراد دیگر آماده کرده‌اند، شرکت کنید یا اینکه خودتان یک میز بسازید. معمولا بازی‌های کامپیوتری تحت وب که به صورت آنلاین برگزار می‌شوند، محبوبیت بیشتری از بازی‌های فیزیکی دارند. شما در بازی‌های آنلاین دیگر محدود به موقعیت مکانی و فیزیکی خود نیستید و همچنین زمان هم محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کند.

 

در هر ساعت از شبانه روز که وارد سایت شوید، می‌توانید میزهایی که آماده پذیرش بازیکن جدید هستند را پیدا کنید. همچنین در این سایت شما می‌توانید با افراد مختلف در هر کجای دنیا به بازی بپردازید.

برای شروع بازی ابتدا باید در سایت برای خودتان یک اکانت ایجاد کنید. برای این کار باید نام کاربری، ایمیل و یک پسورد را وارد کنید. دقت کنید که حتما از یک ایمیل معتبر استفاده کنید تا برای بازیابی اکانت در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید. هر وقت که پولی برنده شدید، می‌توانید همان زمان درخواست واریز دهید. درخواست شما در روزهای کاری نهایتا تا 24 ساعت بعد انجام می‌شود.

در سایت ما می‌توانید بازی را به صورت سه بعدی تجربه کنید. همچنین انیمیشن‌هایی برای آموزش بازی در نظر گرفته شده است که افراد مبتدی به کمک آن می‌توانند حکم را یاد بگیرند.

 

در این سایت می‌توانید با دوستان‌تان بازی مشترک داشته باشید. کافی است یک پیام دعوت برای آن‌ها ارسال کنید و آن‌هار ا وارد سایت کنید. سپس می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی زمان‌هایی که پیش هم نیستید، با هم حکم بازی کنید.

سایت حکم آنلاین ما مزیت‌های زیادی نسبت به سایت‌های دیگر دارد. از جمله ثبت نام و ایجاد اکانت ساده که در کمترین زمان عملی می‌شود. همچنین ساخت میز با توجه به سلیقه کاربر و کیفیت بالا از مواردی هستند که هر بازیکنی را جذب می‌کنند.