اگر می‌خواهید بازی تخته نرد را به صورت آنلاین و البته شرطی تجربه کنید، در سایت زیر این امکان در اختیار شما قرار گرفته است. در این سایت به صورت تحت وب می‌توانید با دیگر بازیکن ها به رقابت بپردازید. سایت ما دارای امنیت بالا، پشتیبانی 24 ساعته، کش سریع و اعتبار است که باعث می‌شود کاربران با خیال راحت لحظات مفرحی را در آن سپری کنند و البته به کسب درامد بپردازند. شاخصه سایت ما این است که به صورت تحصصی به بازی تخته نرد و حکم دو نفره می‌پردازند و مانند کازینوهای آنلاین چندین بازی را ساپورت نمی‌کند. این روند به سبک‌تر شدن سرورها و روان ‌تر شدن بازی کمک می‌کند. از طرفی یک پاتوق خوب برای دوستداران تخته نرد و حکم دو نفره است که همیشه آن‌جا هستند. اگر می‌خواهید ک مرجع خوب برای تخته نرد و حکم دو نفره پیدا کنید که همیشه میزهای پر و حریف‌های آماده به بازی داشته باشد، این سایت را از دست ندهید. شما حتی می‌توانید میز دلخواه‌تان را از بین میزهای یک دست، سه یا پنج دست انتخاب کنید.

 

به علاوه نوع بازی هم از بین سه گزینه سریع(fast)،معمولی(normal) و با آرامش(relax) قابل انتخاب است. یکی از ویژگی‌های این سایت این است که کاربر در زمان بازی تایم بانک دارد و زمان از دست رفته خود را چک کند. به این ترتیب حریف‌تان در این زمینه نمی‌توان فرافکنی کند. دیگر ویژگی این برنامه این است که می‌توانید میز دلخواه‌تان را با هر مبلغی که مد نظرتان است، بسازید.

برای ساخت اکانت میت می‌توانید وارد سایت شده و اکانت ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که در زمان ساخت اکانت، باید از یک ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز بتوانید با آن ایمیل اکانت‌تان را بازیابی کنید.

 

در کنار تخته نرد، بازی حکم دو نفره هم در این سایت ارائه می‌شود. همچنین قرار است در یک بازه زمانی کوتاه، چند بازی دیگر هم به سایت اضافه شوند. شما می‌توانید بازی حکم دو نفره‌تان را هم به نسبت سلیقه‌ای که دارید، بسازید. از جمله ویژگی‌های سایت این است که دارای نرس سرس و قابلیت تنظیم سرعت بازی و تعداد دست‌ها می‌باشد.