اگر دوست دارید بازی تخته نرد را در فضای اینترنت و با گرافیک و سرعت بالا بازی کنید، سایت تاس بازی را از دست ندهید. برای شروع بازی تخته نرد شرطی اول باید یک اکانت ایجاد کنید. شاید این سوال برای‌تان پیش بیاید که آیا می‌توان از سایت‌های شرط بندی درامد هم کسب کرد؟ پاسخ این سوال مثبت است. اما در انتخاب نوع بازی شرطی باید دقت کنید. توصیه ما این است که بازی‌هایی را انتخاب کنید که در آن‌ها در صورت برد شما، سایت میزبان ضرر نکند. چرا که در این صورت صاحبان سایت سعی در کم‌تر کردن شانس برنده شدن شما می‌کنند. برای مثال در بازی‌هایی مانند انفجار شما جایزه خود را از سایت دریافت می‌کنید. صاحبان سایت هم سعی دارند با جای دادن هوش مصنوعی در جایگاه حریف شما، احتمال برنده شدن‌تان را کاهش دهند.

 

بهتر است در این گونه بازی ها که منطقی برای انجام آن‌ها و سود بردن سایت میزبان وجود ندارد، مانند پیش بینی فوتبال، انفجار، اسلات، رولت و غیره بازی نکنید و یا این بازی‌ها را فقط برای سرگرمی تجربه کنید. و برای کسب درامد به سراغ بازی‌های رقابت انسان با انسان مانند حکم دو نفره و تخته نرد بروید.

 

دانلود برنامه تخته نرد

اگر دوست دارید تخته نرد را در اینترنت و به صورت آنلاین بازی کنید، می توانید از طریق سایت تاس بازی به صورت تحت وب این کار را انجام دهید. تاس بازی با پشتیبانی 24 ساعته و گرافیک بالا و سرعت روان بازی، ترتیبی میدهد که لذت بازی برای تان دو چندان شود.