چندین سال است که سایت بازی تخته نرد شرطی مرسوم شده است و عده زیادی به استفاده از آن ترغیب می‌شوند. شاید این بازه زمانی چندان هم طولانی نباشد و حتی به ده سال هم نرسد اما در همین مدت کم سایت‌های شرطبندی توانسته‌اند رشد چشمگیری داشته باشند. به طوری که سایت‌های زیادی ساخته شده و به اصطلاح بالا آمده‌اند. هر روز تغییرات زیادی در این سایت‌ها مشاهده می‌کنید که البته این تغییرات ممکن است در بکند سایت(قسمت کد سرور که قابل مشاهده نیست).و یا در قسمت فرونت(قسمتی که شما میتوانید مشاهد کنید مانند گرافیک) باشد. این تغییرات هدف‌های زیادی دارند. مانند بهینه‌تر کردن عملکرد سایت یا بیشتر شدن سرعت لود آن، دیباگ کردن و گرفتن مشکلاتی که در سایت به چشم می‌خورد. یکی از معتبرترین سایت‌هایی که امنیتی بالایی هم دارد و توانسته است با تغییرات هم به خوبی خودش را وقف بدهد، سایت تاس بازی است. برای وارد شدن به این سایت روی لینک زیر کلیک کنید.

 

سایت بازی تخته نرد شرطی پرسپولیس

تاس بازی یک پلت فرم تحت وب است که ترتیبی می‌دهد که در یک فضای امن و مفرح به بازی و کسب درامد بپردازید. چیزی که در نگاه اول می‌تواند توجه‌تان را جلب کند، گرافیک خوب سایت است. از طرفی سرعت لود بالا و عملکرد روان سایت هم باعث می‌شود که کار کردن با قسمت‌های مختلف جذابیت بیشتری داشته باشد.

اگر سایت‌های شرط بندی تخته نرد را به عنوان شغل می‌بینید، باید یاوآوری کنیم که تخته نرد مانند تمام بازی‌های دیگر برد و باخت دارد و شما هیچ برنامه ریزی روی پول آن نمی‌توانید بکنید. حتی ممکن است گاهی با باختن شرط‌ها متحمل ضرر و زیان شوید. تخته نرد تنها یک بازی است و درست نیست که به چشم یک شغل به آن نگاه کنید.

 

چرا که شما هیچ وقت نمی‌توایند برنامه ریزی دقیقی روی کسب درامد از این بازی داشته باشید. درامد شما رابطه مستقیمی با شانس دارد به این ترتیب هیچ زمان بندی مشخصی نخواهد داشت. این روند نه تنها باعث استرس است که برای داشتن یک زندگی نرمال اصلا خوب نیست.